Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ανακοινώσεις του ΤμήματοςΑνακοινώσεις του Τμήματος

Ανακοινώσεις του Εργαστηρίου

Α. Προπτυχιακό επίπεδο

1_ΘΕΜΑ: Εφαρμοσμένη Στατιστική - Εγγραφή στο μάθημα και έναρξη μαθημάτων
Παρακαλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το μάθημα της Εφαρμοσμένης Στατιστικής, να εγγραφούν (αυτοεγγραφή) ηλεκτρονικά στο μάθημα στην πλατφορμα e-learning (https://elearning.auth.gr), χρησιμοποιώντας το παρακάτω κλειδί εγγραφής

κλειδί εγγραφής:AS_DBI

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι η έναρξη των μαθημάτων Εφαρμοσμένης Στατιστικής θα πραγματοποιηθεί την 14/10/2021 (Πέμπτη και ώρα 12:00 - 14:00, Φοιν/Κτ.Δ, Αμφ. Δ1), σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα. Τέλος, σας ανακοινώνουμε ότι κάθε επόμενη ανακοίνωση, θα βγαίνει στην πλατφόρμα e-learning, στη σελίδα του μαθήματος (Ζοom link, υλικό μαθήματος, κλπ).

2_ΘΕΜΑ: Δασική Βιομετρία Ι  - Εγγραφή στο μάθημα και έναρξη μαθημάτων

Παρακαλούνται οι φοιτητές που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το μάθημα της Δασικής Βιομετρίας Ι, να εγγραφούν (αυτοεγγραφή) ηλεκτρονικά στο μάθημα στην πλατφορμα e-learning (https://elearning.auth.gr), χρησιμοποιώντας το παρακάτω κλειδί εγγραφής

κλειδί εγγραφής:DBI_W_2021

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι η έναρξη των μαθημάτων Δασικής Βιομετρίας Ι θα πραγματοποιηθεί την 14/10/
2021 (Πέμπτη και ώρα 12:00 - 15:00, Φοιν/Κτ.Δ, Αμφ. Δ1), σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα. Τέλος, σας ανακοινώνουμε ότι κάθε επόμενη ανακοίνωση, θα βγαίνει στην πλατφόρμα e-learning, στη σελίδα του μαθήματος (Ζοom link, υλικό μαθήματος, κλπ).

3_ΘΕΜΑ: Εφαρμοσμένη Στατιστική - Εγγραφή σε Τμήματα εργαστηριακών ασκήσεων

Παρακαλώ να προβείτε σε εγγραφή σας σε ένα από τα τμήματα των εργαστηριακών ασκήσεων του μαθήματος "Εφαρμοσμένη Στατιστική" μέχρι και την 15η Οκτ. 2021, μέσα από το σχετικό πεδίο του μαθήματος στο elearning.

Υπενθύμιση: η παρακολούθηση των εργαστηριακών ασκήσεων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ

4_ΘΕΜΑ: Δασική Βιομετρία Ι  - Εγγραφή σε Τμήματα εργαστηριακών ασκήσεων

Παρακαλώ,  εφόσον επιθυμείτε την επαναπαρακολούθηση ή την παρακολούθηση των εργαστηριακών ασκήσεων του μαθήματος, να προβείτε σε εγγραφή σας σε ένα από τα τμήματα των εργαστηριακών ασκήσεων του μαθήματος "Δασική Βιομετρία Ι" μέχρι και την 15η Οκτ. 2021, μέσα από το σχετικό πεδίο του μαθήματος στο elearning.

5_ΘΕΜΑ: 14-10-2021 Εφαρμοσμένη Στατιστική - Έναρξη εργαστηριακών ασκήσεων

Η έναρξη των εργαστηριακών μαθημάτων της Εφαρμοσμένης Στατιστικής θα γίνει τη Δευτέρα 18/10/2021, στην Αίθουσα της Δασικής Βιομετρίας (Φοίν./κτ. Β/όρ. 1ος), σε δύο Τμήματα σύμφωνα με το πρόγραμμα  Παρακαλώ όσοι φοιτήτριες/ φοιτητές δεν έχουν εγγραφεί σε Τμήματα, να το πράξουν άμεσα μέσα από το σχετικό πεδίο του μαθήματος στο elearning.

Υπενθύμιση: η παρακολούθηση των εργαστηριακών ασκήσεων είναι ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ

6_ΘΕΜΑ: 14-10-2021_Δασική Βιομετρία Ι - Έναρξη εργαστηριακών ασκήσεων

Η έναρξη των εργαστηριακών μαθημάτων της Δ. Βιομετρίας Ι θα γίνει τη Δευτέρα 18/10/2021, στην Αίθουσα της Δασικής Βιομετρίας (Φοίν./κτ. Β/όρ. 1ος), σε δύο Τμήματα σύμφωνα με το πρόγραμμα  Παρακαλουνται όσοι φοιτήτριες/ φοιτητές επιθυμούν την επαναπαρακολούθηση ή την παρακολούθηση των εργαστηριακών ασκήσεων του μαθήματος και δεν έχουν εγγραφεί σε Τμήματα, να το πράξουν άμεσα μέσα από το σχετικό πεδίο του μαθήματος στο elearning.

Β. Μεταπτυχιακό επίπεδο

1_ΘΕΜΑ: Υποστηρικτικές Διαλέξεις Στατιστικής (ΠΜΣ-Μ02) - Εγγραφή στο μάθημα και έναρξη μαθημάτων

Παρακαλούνται οι φοιτήτριες/φοιτητές που επιθυμούν να παρακολουθήσουν το μάθημα της Υποστηρικτικές Διαλέξεις Στατιστικής (ΠΜΣ-Μ02), του μεταπτυχιακού προγράμματος "Αειφορική διαχείριση δασικών και φυσικών οικοσυστημάτων: Προστασία-Παραγωγή-Αξιοποίηση", να εγγραφούν (αυτοεγγραφή) ηλεκτρονικά στο μάθημα στην πλατφορμα e-learning (https://elearning.auth.gr), χρησιμοποιώντας το παρακάτω κλειδί εγγραφής

κλειδί εγγραφής: YSD_W_21

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι η πρώτη διάλεξη θα πραγματοποιηθεί την 21/10/2021 (Πέμπτη και ώρα 16:00 - 18:00, Φοιν/Κτ.Β, 1ος όροφος: Αίθουσα Δασικής Βιομετρίας), σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα. Τέλος, σας ανακοινώνουμε ότι κάθε επόμενη ανακοίνωση, θα βγαίνει στην πλατφόρμα e-learning, στη σελίδα του μαθήματος (Ζοom link, υλικό μαθήματος, κλπ).